top of page
Before and after the depth sofa cleaning by a device..jpg

Güler yüzlü ve saygılı ekibimiz size yardımcı olmaya hazır.  

Profesyonel ekibimiz koltuklarınızın süngerleri içinde birikmiş olan toz, toz akarı, deri döküntülerini tamamen temizler.

 

Size de gerçek temizlik hissinin keyfini sürmek kalır.

EVİNİZ NE KADAR TEMİZ ve FERAH?

Bizi İş Üstünde İzleyin

Müşterilerimiz Bizimle İlgili Ne Düşünüyor 

selda şener1.jpg

Selda Şener

3 yıldır koltuk temizleme için kendilerinden hizmet alıyorum, işini bu denli titiz , temiz, hassas ve profesyonelce yapan kimseye rastlamadım . Temizlik konusunda aşırı titiz ve detaycı biriyim buna rağmen buna %100 karşılık veren bir firma.Kullandığı ekipmandan tutun, çalışanlarının tecrübesi , nezaketi hassasiyeti 10 üzerinden 10 kesinlikle. Evinizin kapılarını güvenle açacağınız gözü kapalı sorgulamadan işin sadece bitmesini huzurla bekleyeceğiniz bir firma. Emeklerine sağlık hepsinin başarıları daim olsun .👏👏🌟🌟🌟🌟🌟

damla tezel2.png

Damla Tezel

Telefonda görüşmeleri yaptığım hanımefendi de, gelen arkadaşlar da çok profesyonel ve yardımcıydılar. 10-11 arası geleceği bilgisi verildi, saat 10da hazırdılar, aynı anda 3 koltuğa başladılar, çıkan kire inanamadık. Yere damlayan sulara kadar titizlikle çalıştılar. Biz ekstra yatak temizliği de istedik, onu da özenle yaptılar. Çok teşekkürler, tekrar hizmet düşünmeden alırım ve arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile öneririm.

doğukan özdoğan.jpg

Doğukan Özdoğan

Buradan tüm yatak ve halı temizliği yaptırmak isteyenlere seslenmek isterim. Öncelikle inanılmaz güler yüzlü ve pozitif çalışanlar var, bizim görmediğimiz yerleri görüp temizlemek için bizden daha fazla özen gösterdiler.  Ben teknemi temizlettim inanılmaz pisti, yataklardan çıkan kiri görseniz inanamazdınız. Ayakkabı ile basmaktan simsiyah olan halı günün sonunda bembeyazdı. Unutmayın 7 senelik kirden bahsediyorum. Bütün bu 2-3 saatlik temizliğe verdiğim para helal hoş olsun. Teşekkürler ProTemizleme. 

Şeyma Kutun.jpg

Şeyma Kutun

Randevu alımından itibaren gösterilen ilgi, randevu hatırlatma ve zamanında gelinmesi benim için çok önemliydi. Güler yüz ve kaliteli hizmetiyle kesinlikli pişman olmayacağınız bir şirket. Her şey için teşekkürler Pro Temizleme.

Daniele Imbimbo.jpg

Daniele Imbimbo

Çok profesyonel ve kibar bir ekibi, hizmetleri ve çalışma şeklinden son derece memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İnci Akdemir.jpg

İnci Akdemir

Harika bir ekip, iş ahlakı mükemmel, hızlılar, profesyoneller, çok yorulsalarda samimi ve güleryüzle çalışıyorlar.. Teşekkürler hem koltuklarıma hemde bana çok iyi geldiniz..Emeğinize saglik...

stock-photo-white-room-with-sofa-scandinavian-interior-design-d-illustration-515015212.jpg

Beyaz

Koltuklar

banu özel.jpg

Banu Özel

İnternet aracılığıyla kendilerine ulaşmıştım. Tahminimden kısa sürede pas lekesi olan halıları hızlıca temizlediler. Söz verdikleri gibi sabah erken gelip çözüme kavuşturdular. Ceren Hanım'a ve ekibine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. 

özden konuk.jpg

Özden Konuk

Birkaç senedir düzenli olarak koltuklarımı yıkatıyorum. Kendileri hem çok profesyonel hem de işlerinde çok iyiler. Koltuklarım açık renk olmasına rağmen yıkama sonrası ilk aldığım hallerine geri dönüyor.

burcu temüroğlu.jpg

Burcu Temüroğlu

Yıllardır tecrübesine ve titizliğine güvenerek koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanıyorum. Özellikle pandemi koşulları konusunda çok hassas davranıyorlar ve işlerini gerçekten severek yapıyor. Gittiklerinde ise geriye tertemiz bir ev kalıyor. Ayrıca bu dönemde çalıştıkları yeri dezenfekte etmeleri de güzel bir hoşluk oldu. İçiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz 🙏

pusuya yat bekle.jpg

Pusuya yat bekle

Koltuk ve yatak temizliği hizmetlerinden faydalandım. Tavsiye üzerine irtibata geçmiştim, ilk temizlemeden çok memnun kaldığım için ikinci kez hizmet aldım. Her iki temizlikte de tam zamanında geldiler, gerekli tüm bilgilendirmeleri yaptılar, sorulara oldukça ayrıntılı cevaplar verdiler, ayrıntıları atlamadan özenle temizliği gerçekleştirdiler. Tertemiz terliklerini de yanlarında getirdiler 😊. Kesinlikle tavsiye ediyorum, İstanbul’da bu kadar güvenilir ve işini iyi yapan başka bir firma var mı, sanmam 👍🏻

esin demirbaş.jpg

Esin Demirbaş

Dört beş yıldır pro temizleme ile çalışıyorum verdiği üstin temizlik profesyonellik ve titiz çalışmalarından çok çok memnunum. Güleryüzlü olmaları titiz iş yapmaları öncelikle de işlerini severek yapmaları çok güzel. Gönül rahatlığıyla evlerinize cagirabileceginiz bir ekip kendilerine çok çok teşekkür ediyorum

esin demirbaş.jpg

Zeliha 

Pro temizleme şirketinden üç seferdir koltuk ve halı temizleme hizmeti alıyorum. Her seferinde çok memnun kaldım. Oldukça profesyonel bir hizmet sunuyorlar. Randevu oluştururken de devamında da çok ilgililer. Çok detaylı bilgilendirme yapıyorlar. Ayrıca temizlik ekibi çok nazik ve işinin ehli kişiler. Çok iyi ekipmanlar kullanıyorlar ve temizlikten sonra koltuk ve halıdaki fark çok açık hissediliyor. Bı kaliteli hizmet için gerçekten teşekkür ederim.

 • Koltuk Yıkama Fiyatınız Nedir?
  Doğru fiyatlama adına koltuklarınızın fotoğrafını whatsapp üzerinden paylaşmanızı rica ederiz. WhatsApp: 05325781816
 • Fiyata her şey dahil mi? Fiyat sonradan eve gelindiğinde artar mı?
  Telefonda veya WhatsApp üzerinden verilen fiyatlarımız nihai fiyatımızdır. Sonrasında herhangi ekstra bir ücret talep edilmez.
 • Koltuklarımı nerede yıkayacaksınız?
  Koltuklarınız olduğu yerde, yani evinizde veya işyerinizde yıkananıyor.
 • Yeriniz nerede? Benim semtime servisiniz var mı?
  İstanbul ve Ankara'nın tüm semtlerine özel servisimiz mevcuttur. Merkez ofislerimiz İstanbul'da Beşiktaş ve Kadıköy'de, Ankara'da ise Çankaya'da bulunmaktadır.
 • Hafta sonları ve akşam mesai sonrası servisiniz var mı?
  Çalışan müşterilerimize uyum sağlamak amacıyla hafta sonu ve mesai sonrası randevu oluşturabiliyoruz.
 • Yıkama sonrası koltuklarımım kuruması ne kadar sürer?
  Koltuklarınızın kuruma süresi kumaş cinsine göre çok değişmektedir. 3 saat içinde kuruyan sentetik ağırlıklı koltuklar olduğu gibi, pamuk ağırlıklı kotukların kuruması 24 saati bulabilmektedir. Bu nedenle, örneğin misafiriniz gelmeden en az 24 saat önce yıkatmanız önerilir. Ekibimizden ücretsiz naylon örtü rica edebilir. Gerekli durumlarda nemli koltuğunuza serip oturabilirsiniz.
 • Koltuk yıkamada kullandığınız deterjanlar ailemin sağlığı için güvenli mi?
  Şirketimiz uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiş markaların temizleyici ve leke çıkarma ürünlerini kullanmaktadır. Bunların başında Diversey ve Büfa gibi ithal ürünler gelmektedir.
bottom of page