top of page
Before and after the depth sofa cleaning by a device..jpg

EVİNİZ NE KADAR TEMİZ ve FERAH?

 

Güler yüzlü ve saygılı ekibimiz size yardımcı olmaya hazır.  Profesyonel ekibimiz koltuklarınızın süngerleri içinde birikmiş olan toz, toz akarı, deri döküntülerini tamamen temizler. Size de gerçek temizlik hissinin keyfini sürmek kalır.

Bizi İş Üstünde İzleyin

Müşterilerimiz Bizimle İlgili Ne Düşünüyor 

damla tezel.png

Damla Tezel

Telefonda görüşmeleri yaptığım hanımefendi de, gelen arkadaşlar da çok profesyonel ve yardımcıydılar. 10-11 arası geleceği bilgisi verildi, saat 10da hazırdılar, aynı anda 3 koltuğa başladılar, çıkan kire inanamadık. Yere damlayan sulara kadar titizlikle çalıştılar. Biz ekstra yatak temizliği de istedik, onu da özenle yaptılar. Çok teşekkürler, tekrar hizmet düşünmeden alırım ve arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile öneririm.

zeliha hacımuratlar.jpg

Zeliha Hacımuratlar

Pro temizleme şirketinden üç seferdir koltuk ve halı temizleme hizmeti alıyorum. Her seferinde çok memnun kaldım. Oldukça profesyonel bir hizmet sunuyorlar. Randevu oluştururken de devamında da çok ilgililer. Çok detaylı bilgilendirme yapıyorlar. Ayrıca temizlik ekibi çok nazik ve işinin ehli kişiler. Çok iyi ekipmanlar kullanıyorlar ve temizlikten sonra koltuk ve halıdaki fark çok açık hissediliyor. Bı kaliteli hizmet için gerçekten teşekkür ederim.

Elif Bahar Bekiroğlu.jpg

Elif Bahar Bekiroğlu

Hizmet çok iyi. Tavsiye ederim.

selda şener1.jpg

Selda Şener

3 yıldır koltuk temizleme için kendilerinden hizmet alıyorum, işini bu denli titiz , temiz, hassas ve profesyonelce yapan kimseye rastlamadım . Temizlik konusunda aşırı titiz ve detaycı biriyim buna rağmen buna %100 karşılık veren bir firma.Kullandığı ekipmandan tutun, çalışanlarının tecrübesi , nezaketi hassasiyeti 10 üzerinden 10 kesinlikle. Evinizin kapılarını güvenle açacağınız gözü kapalı sorgulamadan işin sadece bitmesini huzurla bekleyeceğiniz bir firma. Emeklerine sağlık hepsinin başarıları daim olsun .👏👏🌟🌟🌟🌟🌟

banu özel.jpg

Banu Özel 

İnternet aracılığıyla kendilerine ulaşmıştım. Tahminimden kısa sürede pas lekesi olan halıları hızlıca temizlediler. Söz verdikleri gibi sabah erken gelip çözüme kavuşturdular. Ceren Hanım'a ve ekibine yardımlarından  dolayı çok teşekkür ederim. 

Şeyma Kutun.jpg

Şeyma Kutun

Randevu alımından itibaren gösterilen ilgi, randevu hatırlatma ve zamanında gelinmesi benim için çok önemliydi. Güler yüz ve kaliteli hizmetiyle kesinlikli pişman olmayacağınız bir şirket. Her şey için teşekkürler Pro Temizleme.

Daniele Imbimbo.jpg

Daniele Imbimbo

Çok profesyonel ve kibar bir ekibi, hizmetleri ve çalışma şeklinden son derece memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İnci Akdemir.jpg

İnci Akdemir

Harika bir ekip, iş ahlakı mükemmel, hızlılar, profesyoneller, çok yorulsalarda samimi ve güleryüzle çalışıyorlar.. Teşekkürler hem koltuklarıma hemde bana çok iyi geldiniz..Emeğinize saglik...

stock-photo-white-room-with-sofa-scandinavian-interior-design-d-illustration-515015212.jpg

Beyaz Koltuklar

bottom of page